rociagniety KPAI 23.07.14p.png
1rozciagn.png
vb zlinai edit.jpg
newsletter.png
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
NI
Jest umowa na Voucher Badawczy
grafika
Powiązane galerie
PDF
Drukuj
02-12-2016admin kpai

Jest Umowa na Voucher Badawczy

 

Kolejnym etapem realizacji projektu Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy było podpisanie umowy na jego realizację. Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji w dniu 2 grudnia 2016 roku zamknęli proces rozpatrywania wniosku składając stosowne podpisy na umowie o dofinansowanie projektu grantowego. Projekt ten będzie realizowany w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Projekt będzie realizowany wraz z partnerami tj. Związkiem Pracodawców „Pracodawcy Pomorza i Kujaw”, Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu oraz Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Bydgoszczy.

 

W ramach projektu Voucher Badawczy o wsparcie będą mogły ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Środki będzie można przeznaczyć na zakup prac badawczo-rozwojowych od podmiotów zewnętrznych będących jednostkami naukowymi. Maksymalna wysokość wsparcia wynosi 80 tys. złotych. Poziom dofinansowania to maksymalnie 80%.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

 

Nabór w ramach projektu Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy będzie organizowany w ramach konkursu, który będzie ogłoszony bez zbędnej zwłoki.

O szczegółach wkrótce

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Kontakt