rociagniety KPAI 23.07.14p.png
1rozciagn.png
vb zlinai edit.jpg
newsletter.png
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
NI
Eurostars 2
grafika
PDF
Drukuj
14-07-2017admin kpai

Eurostars 2

 

Do 14 września 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach programu Eurostars 2. Konkurs adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą prace B+R. W konkursie obowiązkowe jest nawiązane współpracy międzynarodowej. Na dofinansowanie udziału polskich podmiotów w projektach wyłonionych w ramach konkursu Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przeznaczyło budżet w wysokości 750 000 euro.

 

Zgłoszenia mogą przesyłać wnioskodawcy, w skład których wchodzi przynajmniej dwóch partnerów z przynajmniej dwóch krajów uczestniczących w programie Eurostars. W ramach konkursu nie ma ograniczeń dotyczących tematyki składanych wniosków. Organizatorzy zastrzegają jednak, że wyniki projektu mogą mieć zastosowanie tylko do celów cywilnych. Elementem niezbędnym do złożenia wniosku jest także plan wdrożenia wyników projektu w okresie do dwóch lat po zakończeniu jego realizacji.

 

Więcej: http://www.ncbr.gov.pl/programy-miedzynarodowe/eurostars/aktualnosci/art,5192,otwarcie-naboru-w-8-konkursie-eurostars-2.html

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Kontakt