rociagniety KPAI 23.07.14p.png
1rozciagn.png
vb zlinai edit.jpg
newsletter.png
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
NI
EmpInno na półmetku!
grafika
PDF
Drukuj
18-07-2017admin kpai

EmpInno na półmetku!

  

W ramach projektu pt. Zwiększanie znaczenia strategii inteligentnych specjalizacji na rzecz innowacji i rozwoju w średniej wielkości miastach i regionach (EmpInno), Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji Sp. z o.o. w latach 2017-2018 przeprowadza cykl spotkań informacyjno-szkoleniowych, których celem jest rozpowszechnianie i propagowanie wśród przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu i jednostek naukowych wiedzy o inteligentnych specjalizacjach regionu.

 

Konferencją otwierającą cykl spotkań w regionie w ramach projektu EmpInno, była konferencja „Inteligentne specjalizacje województwa kujawsko-pomorskiego” odbywająca się w Toruniu w dniu 28 lutego 2017 r.

Więcej: http://www.kpai.pl/aktualnosc-4-352-empinno_rozpoczete.html

Swoje wystąpienia podczas konferencji wygłosili, między innymi, przedstawiciele Instytutu Fraunhofera: prof. dr hab. Karol Kozak, prof. dr hab. Bogdan Franczyk oraz  prof. dr hab. Ehrenfried Zschech. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli biznesu, nauki oraz administracji.

 

Kolejnymi spotkaniami z cyklu były spotkania lokalne, które odbyły się w Brodnicy (30.03.2017r.), Tucholi (19.05.2017r.) oraz Grudziądzu (29.06.2017r.).

W każdym z nich udział brali goście specjalni, którzy chętnie dzielili się z uczestnikami konferencji swoimi doświadczeniami we wdrażaniu innowacji oraz pozyskiwaniu funduszy. W Brodnicy swoje wystąpienie wygłosił Pan Krzysztof Bartnicki, przedstawiciel firmy Vorwerk Autotec Sp. z o.o., w Tucholi gościem był Pan Krzysztof Kannenberg, przedstawiciel Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem, natomiast w Grudziądzu gościem był Pan Roman Sadowski, prezes firmy Franklin Sp. z o.o.

Więcej:

http://kpai.pl/aktualnosc-365-spotkanie_w_ramach_empinno_w_brodnicy.html

http://kpai.pl/aktualnosc-394-spotkanie_is_w_tucholi.html

http://kpai.pl/aktualnosc-409-spotkanie_empinno_w_grudziadzu.html

 

Po wakacjach planujemy przeprowadzić kolejne spotkania, do udziału w których serdecznie zapraszamy. Każde z nich będzie okazją do wymiany poglądów oraz zdobycia nowej wiedzy zarówno w zakresie wdrażania innowacji, jak i możliwości finansowania projektów wpisujących się w inteligentne specjalizacje. Liczymy na Państwa udział!

Więcej: http://kpai.pl/strona-244-empinno_inteligentne_specjalizacje.html

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Kontakt