W dniu 25 maja 2018 r. w Regionalnym Centrum Innowacyjności Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyło się spotkanie „Inteligentne specjalizacje województwa kujawsko-pomorskiego”. Wzięli w nim udział przedstawiciele biznesu, administracji oraz instytucji otoczenia biznesu. Spotkanie prowadzili przedstawiciele KPAI – Pani Sylwia Barwińska i Pani Joanna Zasztowt.  Prowadzące przedstawiły Inteligentne specjalizację województwa oraz planowane do uruchomienia nabory dla przedsięwzięć, które będą musiały wpisać się w powyższe inteligentne specjalizacje.
W drugiej części spotkania odbyła się dyskusja dotycząca wdrażania inteligentnych specjalizacji w naszym regionie. Uczestnicy spotkania wyrazili wiele interesujących poglądów i postulatów dotyczących kierunków rozwoju IS w województwie oraz wdrażania innowacji.
Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu EmpInno przeprowadzi jeszcze jedno spotkanie dotyczące inteligentnych specjalizacji. Spotkanie planowane jest w Nakle nad Notecią w czerwcu 2018 r. Szczegóły już wkrótce.
Newsletter ?
Skip to content