System Fundusz Badań i Wdrożeń rozpoczęty!

 

W dniu 4 września 2017 r. oficjalnie otwieramy program systemowego wsparcia „Fundusz Badań i Wdrożeń” dotyczący wzmocnienia konkurencyjności przedsiębiorstw na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w wyniku wsparcia powiązań nauki i biznesu oraz potencjału badań jednostek i przedsiębiorstw dla rozwoju technologii.

Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji ogłosiła dwa konkursy grantowe dla przedsiębiorców z regionu kujawsko-pomorskiego na:

1. zakup prac B+R (FBiW Voucher Badawczy),

2. prowadzenie prac B+R (FBiW Moduł 1. Prace B+R),

3. ochronę patentową (FBiW Moduł 2. Bon na patent)

 

1. FUNDUSZ BADAŃ I WDROŻEŃ – VOUCHER BADAWCZY

Nabór wniosków o dofinansowanie prowadzony będzie od dnia 04.09.2017 r. do dnia 25.09.2017 r. Decyduje data dostarczenia wniosku o dofinansowanie w wersji elektronicznej poprzez elektroniczny system składania wniosków.

 

2. FUNDUSZ BADAŃ I WDROŻEŃ – MODUŁ 1. PRACE B+R

3. FUNDUSZ BADAŃ I WDROŻEŃ – MODUŁ 2. BON NA PATENT

Nabór formularzy preselekcyjnych w ramach modułu 1 prowadzony będzie od dnia 5 października 2017 r. do dnia 31 października 2017 r. Decyduje data dostarczenia formularza preselekcyjnego w wersji papierowej.

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach modułu 1 (wyłącznie dla wnioskodawców, którzy pozytywnie przejdą ocenę preselekcyjną) prowadzony będzie od dnia 15 stycznia 2018 r. do dnia 31 stycznia 2018 r. Decyduje data dostarczenia wniosku o dofinansowanie w wersji papierowej.

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach modułu 2 prowadzony będzie od dnia 5 października 2017 r. do dnia 31 października 2017 r. Decyduje data dostarczenia wniosku o dofinansowanie w wersji papierowej.

Newsletter ?
Skip to content