Firmy z naszego regionu oceniane były pod kątem finansowym i innowacyjności. Dodatkowo, najmłodsze biznesy walczyły w kategorii „Udany start w biznes”. Natomiast, jeśli chodzi o miasta i gminy, to wybrano najlepsze inicjatywy w zakresie wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego.

Na uroczystości obecny był również Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, a także Henryk Kowalczyk, minister środowiska. Jednym z gości gali był również prof. Stephen Hicks z Uniwersytetu w Rockford w Stanach Zjednoczonych – filozof edukacji oraz historyk idei. Od kilku lat profesor Hicks współpracuje z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Podczas trwającej właśnie wizyty w Europie ma wykłady m.in. ze studentami UKW.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz wystąpienia Macieja Krużewskiego, który wspomina o wdrażaniu kolejnych innowacyjnych pomysłów w naszym regionie, a także przedstawia pokrótce nowe przedsięwzięcie, jakim jest „Fabryka Pomysłów”, o której więcej informacji przedstawimy Państwu już wkrótce!

Wystąpienie Prezesa Macieja Krużewskiego

Newsletter ?
Skip to content