Zwracamy się do instytucji, przedsiębiorstw, organizacji z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego z zaproszeniem do wsparcia III edycji konkursu „Mój Innowacyjny Wynalazek 2018”, który został objęty patronatami honorowymi Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem konkursu jest promocja kreatywności wśród dzieci i młodzieży, zainteresowanie doskonaleniem umiejętności technicznych, podniesienie poziomu innowacyjności
w województwie kujawsko-pomorskim oraz wyłonienie najlepszej pracy przedstawiającej pomysł
na innowacyjny wynalazek. Szczegółowe informacje znajdują na stronie internetowej www.kpai.pl
w zakładce III edycja konkursu „Mój Innowacyjny Wynalazek”.

Zależy nam aby współpraca odpowiadała Waszym możliwościom i zarazem spełniała Wasze oczekiwania. Do Państwa należy decyzja czy polegałaby ona na promowaniu informacji o konkursie poprzez dostępne Wam źródła informacji, czy też wiązałaby się z przyznaniem wybranym uczestnikom nagród/wyróżnień. Jesteśmy otwarci na wspólny dialog w tej kwestii.

Poprzednie edycje konkursu zakończyły się dużym sukcesem, młodzież wykazała pasję do nauki i pomysłowość, dlatego też jako promotorzy innowacyjności w regionie wspieramy takie inicjatywy. We wcześniejszych edycjach młodzież przedstawiła takie wynalazki jak: dematerializer, okulary dla niewidomych, pochłaniacz smogu, robot kuchcik i inne. Finał wraz z wręczeniem nagród III edycji konkursu będzie miał miejsce 20 czerwca 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim.”

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny.

Pracownik KPAI wskazany do kontaktu: Aleksandra Agacińska, nr tel. 690 960 994 e-mail: [email protected] .

Serdecznie zapraszamy do wspólnego podnoszenia poziomu innowacyjności w województwie kujawsko-pomorskim. Liczymy, że będziemy świadkami wielu innowacyjnych pomysłów, a przygotowane prace będą dla nas inspiracją do kolejnych wyzwań.

Newsletter ?
Skip to content