# Cykl szkoleniowy dla brokerów innowacji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu „EmpInno”

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleniowy dla brokerów innowacji z województwa kujawsko-pomorskiego. Szkolenia informacyjne, w ramach projektu „Emplnno”, dotyczyć będą wybranych aspektów komercjalizacji wyników prac naukowych. Celem spotkań jest rozpowszechnianie i propagowanie wśród obecnych i potencjalnych brokerów innowacji z uczelni wyższych z województwa kujawski-pomorskiego, instytucji współpracujących ze szkołami wyższymi z regionu oraz z podmiotów prywatnych wiedzy z zakresu wybranych aspektów komercjalizacji wyników prac naukowych.

Szkolenia skierowane są do przedstawicieli uczelni wyższych z województwa kujawsko-pomorskiego, przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołami wyższymi z regionu oraz podmiotów prywatnych zainteresowanych komercjalizacją wyników prac naukowych z trenu województwa.

Szkolenia odbędą się w dwóch miastach województwa kujawsko-pomorskiego tj. Bydgoszczy i Toruniu.

Miejsca realizacji szkoleń w określonych miastach będą następujące:

  1. Bydgoszcz – miejscem realizacji szkoleń będzie sala nr B115 Regionalnego Centrum Innowacyjności – Centrum Transferu Technologii, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Al. prof. S. Kaliskiego 7,
  1. Toruń – miejscem realizacji szkoleń będzie sala konferencyjna Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji Sp. z o.o., ul. Szosa Chełmińska 30, piętro VII.

 

W przypadku zainteresowania tematami innymi niż zaproponowane w załączonym harmonogramie, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przeanalizujemy wszystkie propozycje.

 

Spotkania będą miały charakter otwarty i bezpłatny

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do zapisów. Formularz zgłoszeniowy (w załączniku) należy przesłać na adres [email protected]. W załączniku znajduje się również szczegółowy harmonogram szkoleń.

Załącznik-1.-Szczegółowy_harmonogram_szkoleń_informacyjnych

Załącznik 2. Formularz zgłoszeniowy

Załącznik 3. Prezentacje PP dla cyklu szkoleń dla brokerów innowacji

 

Newsletter ?
Skip to content