Szanowni Państwo,

wraz z Pracodawcami RP przekazujemy drugą edycję ankiety dot. analizy wpływu koronakryzysu na stan przedsiębiorstw przygotowanej przez Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej. CMSG to zespół ekonomistów z niezależnych organizacji zrzeszających polskich pracodawców, który na bieżąco analizuje sytuację rodzimego biznesu w czasie pandemii.  Partnerem naukowym jest Instytut Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zajmujący się m.in. badaniami koniunktury gospodarczej w Polsce już od 30 lat.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie tej krótkiej ankiety (czas jej wypełnienia nie przekroczy 10 minut).  Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jej wyniki posłużą opracowaniu rzetelnych analiz, które CMSG zaprezentuje publicznie. Niezależne ekspertyzy są niezbędne do prowadzenia skutecznej dyskusji ze stroną rządową o formach pomocy dla przedsiębiorców oraz procesie „odmrażania” gospodarki.

Dlatego bardzo prosimy o wypełnienie ankiety – najpóźniej do 15 maja 2020. Aby rozpocząć wystarczy skorzystać z poniższego linku. Wzór ankiety znajduje się w załączeniu. Prosimy o wypełnianie ankiet online pod poniższym linkiem:

https://www.research.net/r/CMSG_0520a

To już druga edycja tego badania. W załączeniu przesyłamy wyniki pierwszej, które istotnie wpłynęły na wiedzę opinii publicznej o sytuacji ekonomicznej polskich firm. Bardzo dziękujemy wszystkim firmom, które wzięły w niej udział.

Niezależne ankiety są ważnym głosem biznesu. Organizacje pracodawców zyskują dzięki nim silny argument w dialogu ze stroną rządową ws. wsparcia dla polskich firm. Aktywny i powszechny udział w tym badaniu pozwoli nam skutecznie walczyć o jak najlepsze rozwiązania.

Z uwagi na bardzo dynamiczne zmiany w otoczeniu ekonomicznym i zmiany legislacyjne, w najbliższym czasie ankieta będzie przeprowadzana raz w miesiącu.

WAŻNE!

Ankiety są do Państwa rozsyłane ze wszystkich organizacji tworzących Radę Przedsiębiorczości i z nią współpracujących, dlatego jeżeli link do ankiety trafi do Państwa kilkukrotnie, prosimy o wypełnienie ankiety tylko raz.

Newsletter ?
Skip to content